Fórum

Pravidla fóra:   nezabudnite že forum slúži hlavne pre Vás, je preto dobre udržiavať si ho spoločne.

You need to log in to create posts and topics.

Výcvik nováčků

Fúha. Či to funguje v DCS pre Mig-21 to fakt netuším. Ale viem, že to funguje pre Bf-109 v IL-2 BoS 😀

V BoSku funguje víc věcí na Befku divně 😀

U BF-109 nezapomínat na otevřený chladič, který vlastně trošku přidává na vztlaku, ale přidává odpor.

Mig-21 v reálu jsem nikdy neletěl. Je to spíš otázka na SVK_Rakeťáka.

Klapky ale v první/vzletové poloze v DCS trochu zlepší manévrování.  Ale je to jen pro jednoduché zatáčení atp.

V Boji u Mig-21 rychlost 600Km/h + klapky je dle mého smrt. Migina má exelentní zrychlení u verze Bis + když dáš druhou forsáž. Což znamená nabrat výšku a rychlost což je to hlavní jak pro útok poř. únik když jsi v nevýhodě.

S Mig-21 ja létám, píchnout do vosího hnízda. zatáčky +- 45stupňů. Když nedotočím tahám na forsáži prudce nahoru a snažím se neztratit vizuálně cíl. Pokud ztratím, utíkám.

Jedná se ale o boj s F-5

Pochybuji, že by ale i v reálu někdo začal točil s Miginou 21 na rychlosti 600 a dával klapky.

Když tak kolegovi dej můj mail: mechan@sznam.cz  a domluvíme se na výcviku

To nebyla otázka od kolegu, ale ode mně .. protože se jako nováček stále cítím 🙂 a po hodně dlouhé době zaplněné blbnutím v BoSku jsem oprášil celé DCS a učím se všechno znova 🙂

Když jsme u boje proti F5..jak na ni? Jaké mám výhody a na co si naopak dávat bacha? Jako s obratností se asi nechytám, to mi došlo po tom co jsem včera F5 koupil a vyzkoušel 🙂 ale co maximální rychlosti, stoupavost..

Když se mi ty F5ky plazí u země, přeci jen musím taky dolů, ale tím se zase připravuju o výhodu. Navíc ten západní RWR systém dává značnou výhodu v SA..a co tak čtu různě po forech tak kombinace radar + R3R (která "prý"nic netrefí) taky není žádná výhra..nevím, zatím jsem se na ostrý server neodvážil připojit..

Zkus nést jen tepelné rakety a letět nízko. Při spatření F-5 na forsáži stoupej a hlavně neztratit cíl. Jakmile jsi dost vysoko spadni na ní.

čau kluci, chtěl jsem se zeptat jak to máte s výcvikem nováčků. Toto vlákno je už sice starší, ale za pokus nic nedám. Hlavně bych si chtěl vyzkoušet polet na serveru a s někým, koho to baví a snaží se aby to bylo real. Bohužel lítám L39, mám i Mig 21, ale s tím asi moc nelítáte. Případně bych se nebránil pořídit něco novějšího. Tam by to bylo úplně od začátku.

Zdar. Už si někoho našel na tu mig-21? Pokud ne, Přiď za náma na Discord:  SVK Squadron